Imprezy integracyjne dla firm, turystyka aktywna, agroturystyka. Zielone szkoły, biwaki, obozy dla dzieci, obozy dla młodzieży.
 

Szanowni Państwo,

Prezentujemy Państwu propozycję programu wyjazdu integracyjnego. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Przebieg imprezy zostanie dopasowany do Państwa oczekiwań.

Opis gry integracyjnej

Uczestnicy wyjazdu podzieleni zostaną na trzy 5-6 osobowe zespoły. Zadaniem każdego zespołu będzie zdobycie fragmentów mapy prowadzącej do tajemniczego skarbu.

Fragmenty mapy są ukryte na rozległym terenie. Aby je odnaleźć zespoły będą musiały samodzielnie nawigować się za pomocą odbiorników gps oraz pokonać szereg przeszkód:

Kolejka linowa - aby dostać się na wyspę trzeba będzie napiąć skośną kolejkę linową, założyć uprzęże i przejechać w nich na środek jeziora.

Tratwa - jak wrócić z wyspy? Trzeba samodzielnie zbudować tratwę!

Szalony szklarz - u szalonego szklarza każdy z uczestników będzie musiał ozdobić specjalnymi farbami do szkła kufel do piwa. N.b. zostanie po tym zadaniu dla każdego uczestnika miła pamiątka :)

Małpi gaj - wysoko, w koronach drzew ukryty jest jeden z fragmentów mapy. Aby się tam dostać, trzeba pokonać małpi gaj - tor linowy składający się z mostów i zwisających lin.

Jaskinia - po drodze trzeba przejść przez ciasną, niewygodną jaskinię. Na końcu czeka wyjście po specjalnej, jaskiniowej drabince

Wszystkie ćwiczenia będą przez uczestników wykonywane samodzielnie. Instruktorzy będą jedynie obserwować i interweniować w sytuacjach niebezpiecznych.

Każdy zespół dostanie również aparat cyfrowy do dokumentacji przebiegu wyprawy. Aby zdobyć jeden z fragmentów mapy trzeba będzie przygotować galerię wyprawy.

Gdy wszystkie fragmenty mapy zostaną odnalezione, wszystkie zespoły spotkają się ponownie. Czy uda się złożyć wszystkie części i odnaleźć zatopioną tajemnicę Folwarku Badów - eliksir szczęścia?

Jeśli uda się, wyprawę zakończy wielka fiesta na świeżym powietrzu połączona z próbą działania eliksiru. Zespoły zaprezentują swoje zdjęcia i skorzystają z wymalowanych przez siebie kufli.

Teren

Gra integracyjna odbywać się będzie na trzydziestohektarowym Folwarku Badów. Teren będzie wyłącznie do naszej dyspozycji, ze specjalnie przygotowanymi przeszkodami.

 

Wieczorna fiesta odbędzie się przy wielkim grillu, na świeżym powietrzu.

przykładowy przebieg zajęć

12:00 - przyjazd uczestników, zakwaterowanie w hotelu Panorama

12:30 - wyjazd na "Folwark Badów", lunch

13:30 - rozpoczęcie gry integracyjnej

18:00 - spotkanie zespołów, odnalezienie skarbu

18:30 - fiesta z okazji zdobycia skarbu - grill, muzyka, oglądanie zdjęć z 'wyprawy'

22:00 - powrót do hotelu

9:00 - śniadanie

10:00 - powrót do Warszawy

liczba uczestników do 80 osób

bezpieczeństwo

Wszystkie zajęcia wysokościowe będą zabezpieczane przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu

Używany przez nas sprzęt alpinistyczny posiada wszystkie niezbędne atesty.

Dodatkowo każdy uczestnik wyjazdu będzie ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków.